Zeminden Isıtma

Zeminden ısıtma sistemi ;ısıtmak istediğimiz mahalleri bina yapım aşamasında iken zemini izole ederek, bu izolasyon üzerinde kalorifer suyu dolaşacak şekilde boruların çekilmesi ve uzerine atılan şap ve kaplama sonrası binamızın konforlu ve ergonomik bir şekilde ısıtılması.

 

Eskilerimizin tabiri ile insan ayaktan üşürmüş derler.binamızda yapılacak taban izolasyonu ve ısıtma sistemi ile en konforlu ısınma sistemini kullanmış oluruz.ortam sıcak olsa ama ayaklarımızı bastığımız zemin soğuk olsa bu,soğukluğu sürekli hissederiz.ama zeminden ısıtma sisteminde böyle problemlerle hiç karşılaşmayız.

 

 

Zeminden ısıtma sisteminin faydaları
 

 1-Çocuklar sağlık açısından kendilerine fazla dikkat etmezler. Koridor veya mutfak gibi alanlarda zemin seramik kaplı olduğu için zemin soğuk olur. Yerden ısıtma sayesinde bu sorun ortadan kalkar, bastığınız her yer sıcaktır.

2-Yakıttan %10 ila%15 arası tasarruf sağlar. (metrekareye bağlı olarak değişir)

3-Petek gibi yer kaplamadığından eşya yerleştirmesinde kolaylık aynı zamanda yerden tasarruf sağlar.

4-Petek gibi is yapmadığı için evde temizlik problemi yaşanmaz.  


 

Zeminden ısıtma sistemleri konusundada sizlere en uygun bir şekilde sistem kurmayı taahüt ediyoruz.bu konuda teknik ekibimizden ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.iletiş sayfamızdan bize ulaşarak sizlere detaylı bilgi verebiliriz..